Amulet z Kwarcem Różowym

133,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu: 3-4 dni

Naszyjnik z Kwarcem Różowym.

Ilość

Niezwykle kobiecy naszyjnik z kamieniem miłości. Kwarc Różowy w kształcie grota na delikatnym łańcuszku, zdobionym kuleczkami. Niezwykle subtelna i oryginalna ozdoba kobiecego dekoltu. Kwarc Różowy otwiera czakrę serca, zatem otworzy Cię na relacje i miłość. 

KWARC RÓŻOWY

Kwarc różowy nazywany jest również Kamieniem Miłości, gdyż przyciąga miłość i przyjaźń, zapewnia powodzenie wśród płci przeciwnej i szczęście w związku, ale też pomaga pokonać kompleksy i pokochać siebie.

Podobnie jak czerwień, róż jest symbolem miłości, namiętności, ciepła i polecany jest osobom, którym brakuje właśnie tych uczuć. 

Pomaga odnaleźć drogę do szczęścia w związku, wspomaga przy sercowych rozterkach, pozwala otworzyć się na miłość i przełamać nieufność, zwłaszcza tym osobom, które noszą w sobie urazę lub którym ktoś wcześniej wyjątkowo brutalnie złamał serce.

Kwarc różowy ułatwia również związek dwóch silnych osobowości - łagodzi napięcia, pomaga osiągnąć harmonijne relacje i porozumienie. 

Wszystkie te właściwości kwarc różowy posiada dzięki szczególnej aurze, swojego rodzaju polu energetycznemu, jakie wytwarza, a które oddziałuje na okolice mózgu odpowiedzialne za pozytywne odczucia, w tym za bezinteresowność, empatię, gotowość do odczuwania miłości.

Materiały - stal szlachetna, kamień naturalny 

Wysokość wisiora  - 4cm

Długość łańcuszka regulowana - 50-55cmcm

N000183
1 Przedmiot

Zobacz także