Bransoletka z Kwarcu Różowego i Ametystu

133,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu: 3-4 dni

Bransoletka wymarzonej miłości.

Ilość

Wdzięczne, połyskujące kamienie Kwarcu Różowego w kolorze blado - różowym. Trzy, nieregularne kamienie na środku, to Ametyst.  Kamienie są fasetowane, nawleczone na przeźroczystą, elastyczną i bardzo mocną linkę jubilerską. Bransoletka wykończona jest stalową zawieszką w kształcie skrzydełka.

Ametyst... Spala i oczyszcza wszelkie szkodliwe, czy manipulacyjne energie. Pomaga w rozwijaniu intuicji i głębokiej świadomości. Wzmacnia kreatywność, wspiera w nawiązywaniu "połączenia", pomaga w realizacji pragnień i sprzyja bezpiecznym podróżom.

Energia - wysoka wibracja

Czakry - czakra serca

Żywioły - powietrze i ogień 

Kwarc różowy nazywany jest również Kamieniem Miłości, gdyż przyciąga miłość i przyjaźń, zapewnia powodzenie wśród płci przeciwnej i szczęście w związku, ale też pomaga pokonać kompleksy i pokochać siebie.

Podobnie jak czerwień, róż jest symbolem miłości, namiętności, ciepła i polecany jest osobom, którym brakuje właśnie tych uczuć. 

Pomaga odnaleźć drogę do szczęścia w związku, wspomaga przy sercowych rozterkach, pozwala otworzyć się na miłość i przełamać nieufność, zwłaszcza tym osobom, które noszą w sobie urazę lub którym ktoś wcześniej wyjątkowo brutalnie złamał serce.

Kwarc różowy ułatwia również związek dwóch silnych osobowości - łagodzi napięcia, pomaga osiągnąć harmonijne relacje i porozumienie. 

Wszystkie te właściwości kwarc różowy posiada dzięki szczególnej aurze, swojego rodzaju polu energetycznemu, jakie wytwarza, a które oddziałuje na okolice mózgu odpowiedzialne za pozytywne odczucia, w tym za bezinteresowność, empatię, gotowość do odczuwania miłości.

Wielkość zawieszki - 8mm

Średnica kamieni - 8-12mm

Materiał - stal chirurgiczna, kamień naturalny

Obwód - 17,5cm bez rozciągania
Napisz do mnie, jeżeli potrzebny jest inny obwód.

B00154
1 Przedmiot