Bransoletka - Kwarc Różowy i Czaroit

133,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu: 3-4 dni

Bransoletka Mocy.

Ilość

Wdzięczne, połyskujące kamienie Kwarcu Różowego w kolorze blado - różowym. Trzy, kamienie na środku, to Czaroit.  Kamienie są fasetowane, nawleczone na przeźroczystą, elastyczną i bardzo mocną linkę jubilerską. Czaroit jest w kolorze "nioczywistego" fioletu. Bransoletka wykończona jest stalową zawieszką w kształcie skrzydełka.

Czaroit... Wspiera osoby na niełatwej ścieżce rozwoju duchowego, pomaga wybrać właściwą drogę. Sprowadza duchowość do poziomu ziemi, osadzając w Tu i Teraz. Pomaga odkrywać negatywne wzorce. Mówi się o nim 'Kamień Jasnowidzów"

Energia - wysoka wibracja

Czakry - czakra korony

Kwarc różowy nazywany jest również Kamieniem Miłości, gdyż przyciąga miłość i przyjaźń, zapewnia powodzenie wśród płci przeciwnej i szczęście w związku, ale też pomaga pokonać kompleksy i pokochać siebie.

Podobnie jak czerwień, róż jest symbolem miłości, namiętności, ciepła i polecany jest osobom, którym brakuje właśnie tych uczuć. 

Pomaga odnaleźć drogę do szczęścia w związku, wspomaga przy sercowych rozterkach, pozwala otworzyć się na miłość i przełamać nieufność, zwłaszcza tym osobom, które noszą w sobie urazę lub którym ktoś wcześniej wyjątkowo brutalnie złamał serce.

Kwarc różowy ułatwia również związek dwóch silnych osobowości - łagodzi napięcia, pomaga osiągnąć harmonijne relacje i porozumienie. 

Wszystkie te właściwości kwarc różowy posiada dzięki szczególnej aurze, swojego rodzaju polu energetycznemu, jakie wytwarza, a które oddziałuje na okolice mózgu odpowiedzialne za pozytywne odczucia, w tym za bezinteresowność, empatię, gotowość do odczuwania miłości.

Wielkość zawieszki - 8mm

Średnica kamieni - 8mm

Materiał - stal chirurgiczna, kamień naturalny

Obwód - 17cm bez rozciągania
Napisz do mnie, jeżeli potrzebny jest inny obwód.

B00155
1 Przedmiot