Kwarc Różowy
Posted by      11/22/2022 14:12:22     Kamienie i ich właściwości    Comments 0

Poznaj prawdziwy Kamień Miłości

Oczywiście, Kwarc Różowy jest odmianą Kwarcu. Występuje w kolorach od bladego różu, po róż przechodzący w czerwień. Jego nazwa natomiast nawiązuje do koloru tego minerału.
Występuje w Brazylii, USA, Japonii i Indiach. Występuje też w kilku  krajach Europy w tym w Polsce!

https://www.slowlifebymonia.pl/naszyjniki/334-naszyjnik-z-kwarcem-rozowym-sopelek.html
NASZYJNIK Z KWARCEM RÓŻOWYM - SOPELEK

Znak zodiaku i Czakra

Astrologicznie Kwarc Różowy polecany jest zodiakalnym Bykom i Wagom.  Najkorzystniej działa wobec Czakry Serca.

Działanie

Kwarc Różowy korzystnie wpływa na pamięć, serce i układ krwionośny. Wzmacnia odporność organizmu i  pomaga pokonać bezsenność. Ten Piękny klejnot nazywany jest też kamieniem miłości, zatem wzmacnia relacje między partnerami i przyjaciółmi. Kwarc pomoże odnaleźć miłość i korzystnie wpływa na płodność.  


BRANSOLETKA DOBRYCH RELACJI

Amulet z Kwarcem Różowym

Nosząc go na poziomie serca możesz liczyć na uwolnienie od ran emocjonalnych i poprawienie radości życia. Kwarc Różowy uwolni Twoje serce od poczucia krzywdy, pomoże wybaczyć, otworzy na miłość i pobudzi uczucie ufności. Amulet z wzmocni Twoją energię Yin, czyli kobiecą część Twojej osobowości. Pomaga dostrzegać piękno, uwrażliwia na sztukę i dodaje „lekkości”. Noś Amulet przy sercu lub trzymaj przy łóżku, ponieważ Kwarc Różowy chroni przed koszmarami. Jeżeli potrzebujesz swojego z intencją - napisz do mnie:-)Ćwiczenie


Wybaczenie uwalnia duszę, natomiast pielęgnowanie urazów i złości odbiera chęć do działania, rozprasza i zatruwa organizm.  Wejdź w stan medytacji, trzymając swój amulet. Skieruj uwagę do serca. Popłyń  w głąb siebie i uwolnij od ciężaru. Polecam wizualizacje. Na koniec wykonaj kilka bardzo głębokich, oczyszczających oddechów, biorąc wdech nosem i głośno wypuszczając powietrze ustami. 

Leave a Reply