Bransoletka Szcześcia - Lapis Lazuli i Kwarc Różowy

133,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu: 3-4 dni

Bransoletka z kamieni Lapis Lazuli w towarzystwie Kwarcu Różowego.

Ilość

Sześciomilimetrowe, gładkie kamienie Lapisu Lazuli, na mocnej i elastycznej lince jubilerskiej, w towarzystwie Hematytów. Całość przyozdobiona stalową, połyskującą zawieszką Oko Proroka i wzmocniona Kwarcem Różowym.

Lapis jest kamieniem sprzyjającym osobom na ścieżce rozwoju duchowego. Pomaga rozpoznać głos intuicji. Przynosi poczucie wewnętrznej mocy i nadziei, co przyniesie pewność siebie i odwagę w działaniu. Chroni przed atakami energetycznymi i sprzyja medytacji.
Ta bransoletka dodatkowo wzmocniona jest siłą Kryształu Górskiego. 

Kwarc różowy nazywany jest również Kamieniem Miłości, gdyż przyciąga miłość i przyjaźń, zapewnia powodzenie wśród płci przeciwnej i szczęście w związku, ale też pomaga pokonać kompleksy i pokochać siebie.

Podobnie jak czerwień, róż jest symbolem miłości, namiętności, ciepła i polecany jest osobom, którym brakuje właśnie tych uczuć. 

Pomaga odnaleźć drogę do szczęścia w związku, wspomaga przy sercowych rozterkach, pozwala otworzyć się na miłość i przełamać nieufność, zwłaszcza tym osobom, które noszą w sobie urazę lub którym ktoś wcześniej wyjątkowo brutalnie złamał serce.

Kwarc różowy ułatwia również związek dwóch silnych osobowości - łagodzi napięcia, pomaga osiągnąć harmonijne relacje i porozumienie. 

Wszystkie te właściwości kwarc różowy posiada dzięki szczególnej aurze, swojego rodzaju polu energetycznemu, jakie wytwarza, a które oddziałuje na okolice mózgu odpowiedzialne za pozytywne odczucia, w tym za bezinteresowność, empatię, gotowość do odczuwania miłości.

Średnica kamieni - 4 - 6mm

Wielkość zawieszki - 8mm

Materiał - stal chirurgiczna, kamień naturalny

Obwód wewnętrzny - 17,6cm bez rozciągania

B00149
1 Przedmiot

Zobacz także