Joga Pod Żaglami Na Greckich Cykladach
Posted by      04/12/2023 11:10:36     Wyjazdy z Jogą, warsztaty, podróże    Comments 0

Przepływy z Yin Jogą na rajskich plażach

Kiedy: 07.10 - 14.10.2023
Gdzie: Cyklady, Grecja

Tym razem zabieramy Was do raju, do słońca, do malowniczych zatoczek z przeźroczystą wodą, wolnych od turystów i głośnych lokali. To będzie piękny przepływ energetyczny, ale też morski z przystankami w drodze do równowagi na bajecznych wyspach greckich.
Chcemy wspólnie z Wami praktykować uważność, jogę i jachtowe chillowanie.
Chcemy zabrać Was w miejsca z pysznym greckim jedzeniem i klimatem.

Sałatka grecka

To będzie uzdrawiający czas wypełniony przygodą, godzinami praktyki, zajęciami warsztatowymi i żeglarsko - szkoleniowymi, a wszystko to w otoczeniu wspaniałej przyrody i lazurowej wody, pod okiem doświadczonej kadry instruktorów jogi oraz żeglarstwa.

Dla kogo?
Ta wyprawa jest dla każdego! Dla praktykujących i dla tych którzy chcą zacząć swoja przygodę z jogą czy żeglarstwem.

Poranek z kawą na Cykladach

Kiedy i gdzie?

Jacht odbieramy z Lavrio 07.10.2023 (60km od Aten). Możemy zorganizować transfer wspólny. Trasę ustalimy na miejscu z Kapitanem, bo wiadomo, wszystko zależy od siły i kierunku wiatru.
Jacht oddajemy w Lavrio14.10.2023.

Port w Lavrio


Jacht
Duży 12 osobowy jacht luksusowy Hanse 508. 6 Kabin z podwójnymi łóżkami, 4 łazienki, ogromny salon, prysznic zewnętrzny, ponton z silnikiem, pościel, ręczniki. Zabieramy załogę maks 8 osobową, którą zakwaterujemy w 4 kabinach.

Inwestycja

Oferta promocyjna Erly Birds - 840 euro za osobę i wpłata zaliczki do 31.05.2023 (miejsce w jednej z czterech 2-osobowych kabin z podwójnym łóżkiem)
Cena regularna - 890 euro (miejsce w jednej z czterech 2-osobowych kabin z podwójnym łóżkiem)

Koszty dodatkowe

150 euro - "kasa jachtowa PPP" (porty, paliwo, prowiant ) - zrzutka w gotówce na jachcie. Jest to koszt wyżywienia: śniadania i lunch’e, opłaty portowe, tankowanie i zawsze starcza na wspólne wyjście do knajpy.
50 euro – depozyt oddawany po zakończeniu rejsu i oddaniu nieuszkodzonego jachtu.

Cena nie zawiera

Przelotu do/z Aten (pomożemy znaleźć tanie loty) i transferów (możemy organizować wspólnie i ekonomicznie).
Ubezpieczenia turystycznego, możemy polecić coś skutecznego i atrakcyjnego.

Rezerwacja miejsca

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca (po kontakcie z nami), jest wpłata zaliczki 200 euro od osoby.
Pozostałe terminy płatności:
II rata: 300 euro do 30.06.2023.
III rata: 390 lub 340 ( Erly Birds) euro do 31.07.2023

Prowadzący:

Kapitan Mateusz Roman-Maciejewski - Mega pozytywny Gość, zapalony podróżnik i poszukiwacz odludnych, dzikich miejsc. Wielbiciel żeglarstwa i kawy na środku oceanu. Posiada wszelkie wymagane uprawnienia by prowadzić rejsy morskie, a szkolenia żeglarskie u niego, to prawdziwa przyjemność i wiedza przekazana w taki sposób, ze nie ucieka.

Ja z Kapitanem

Oficer Konrad Gajda - Zawsze uśmiechnięty podróżnik i pasjonat żeglarstwa, motocykli i życia w stylu slow life. Od kilku lat oddaje się praktyce jogi. Pływający od dziecka (również w regatach), prowadzi rejsy jachtami i katamaranami na całym świecie.

Kondziu

Monika Smolak - Założycielka marki Slow Life By Monia. Realizuje się w pracy z ciałem i energią. Prowadzi regularne zajęcia oraz warsztaty Yin Jogi, ukończyła dwa kursy nauczycielskie akredytowane przez Yoga Alliance u Dominika Trznadela Brała udział w warsztatach u Johna Scotta, Stu Girlinga, ponieważ oddaje się również dynamicznym stylom jogi. Preferuje życie w stylu slow life. Projektuje oraz wykonuje własnoręcznie biżuterię z kamieni i jest też fotografem. Kocha wolność, podróże i kontakt z naturą. Po wielu latach przepracowanych w korporacjach zapragnęła poczuć wolność i tu zaczęła się prawdziwa przygoda. Projekt Slow Life by Monia, powstał z potrzeby zatrzymania się i pozostania blisko siebie, rozwijając przy tym swoją kreatywność, dając innym narzędzia do złapania równowagi.

Ja

Kontakty

Monika Smolak
tel: 5016046591
email: monia@slowlifebymonia.pl

Mateusz Roman-Maciejewski
tel: 606-994-137
email: mateuszrm@rajdymorskie.pl

Zbierając załogę utworzymy grupę na komunikatorze, gdzie będziemy ustalać szczegóły:)

SM:
FB FB

Insta Insta

Ściskamy i zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Monia, Mati i Kondziu :)

Leave a Reply